Zaměstnanci

Vedení školy:

Mgr. Daniel Petříček, ředitel školy
Mgr. Eva Machálková, zástupce ředitele pro pedagogickou činnost
PhDr. Petr Halajčuk, statutární zástupce, zástupce pro organizaci studia
Mgr. Milena Deglová, výchovná poradkyně
P. Robert Bergman, spirituál

 

Vedoucí předmětových sekcí:

P. Robert Bergman, katechetická sekce 
PhDr. Petr Halajčuk, společenskovědní sekce
Mgr. Milena Deglová, sekce českého jazyka a latiny
Mgr. Alena Smejkalová, sekce francouzského jazyka
Mgr. Klára Pašková, sekce anglického jazyka
Mgr. Vladislav Janouškovec, sekce německého jazyka
RNDr. Blanka Heringová, sekce matematiky a fyziky
Mgr. Miloš Novotný, sekce přírodních věd
Mgr. Jiří Pour, sekce tělesné výchovy
Mgr. Lydie Šloufová, koordinátor výtvarné výchovy
Mgr. Jakub Šedivý, koordinátor hudební výchovy
Mgr. Martin Groulík, koordinátor informatiky
Mgr. Jan Sovadina, koordinátor OV a ZSV
Mgr. Petra Zítková, koordinátorka zeměpisu

 

Učitelé (denní studium)

Mgr. Adéla Andělová, anglický jazyk
Mgr. Michaela Beranová, anglický jazyk
P. Robert Bergman, religionistika
Mgr. Olga Buvalová, francouzský jazyk, český jazyk a literatura
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., francouzský jazyk, hudební výchova
Mgr. Milena Deglová, český jazyk a literatura, psychologie, hudební výchova
Mgr. Radka Drápelová, matematika, fyzika
Mgr. Martin Groulík, tělesná výchova, informatika
PhDr. Petr Halajčuk, dějepis
RNDr. Blanka Heringová, matematika
Mgr. Marcela Chuchlíková, matematika, fyzika
Mgr. Vladislav Janouškovec, dějepis, německý jazyk
Mgr. Zbyněk Kašpar, dějepis, francouzský jazyk
Mgr. Tomáš Kerndl, anglický jazyk, dějepis
RNDr. Zdeněk Kobeda, matematika
Mgr. Jarmila Kumpová, německý jazyk, tělesná výchova, ruský jazyk
Mgr. Kateřina Lipertová, matematika, fyzika
Mgr. Eva Machálková, anglický jazyk
Mgr. Vendulka Navarová, český jazyk a literatura
Mgr. Marta Nocarová, anglický jazyk, český jazyk a literatura
Mgr. Miloš Novotný, biologie, chemie
Mgr. Zuzana Ottisová, latina, francouzský jazyk
Mgr. Klára Pašková, anglický jazyk
Mgr. Marcela Pešová, biologie, chemie
Mgr. Daniel Petříček, religionistika
Mgr. Eva Píhrtová, německý jazyk, tělesná výchova
Mgr. Tadeáš Pleva, tělesná výchova, biologie
Mgr. Jana Poláčková, matematika, chemie
Mgr. Jiří Pour, tělesná výchova, zeměpis
Mgr. Lenka Prunerová, německý jazyk
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tělesná výchova
Mgr. Jana Sirová, občanská výchova, český jazyk a literatura
Mgr. Alena Smejkalová, francouzský jazyk
Mgr. Jan Sovadina, občanská výchova, základy společenských věd, zeměpis
Ing. Mgr. Vladimír Straka, informatika
Mgr. Jakub Šedivý, hudební výchova, dějiny hudby, sborový zpěv 
Mgr. Lydie Šloufová, výtvarná výchova, dějiny umění
Mgr. MgA. Tereza Šmolíková, výtvarná výchova
Mgr. Marie Zemenová, český jazyk a literatura
Mgr. Petra Zítková, německý jazyk, zeměpis
Mgr. Hana Zlámalová, biologie, zeměpis
 

Zahraniční lektoři:

Sr. Gisela Heitz, CSJ, německý jazyk
Sr. Celine Kalathoor, CSJ, anglický jazyk
Melissa Anne Lewis, anglický jazyk
Steven Allen , anglický jazyk

 

Učitelé - externisté (dálkové studium)

Mgr. Lenka Prunerová, německý jazyk
Mgr. Alena Melnyková, anglický jazyk

 

Provozní personál Církevního gymnázia

Eva Svejkovská, referentka vedení školy
Jana Rambalová, účetní
Jana Růžková, hospodářka
Zdeňka Marchesiová, administrativní pracovnice
Roman Štangl, vedoucí školní jídelny
Anna Jírovcová, hospodářka školní jídelny
Milan Vlček, správce budovy
Jan Krůta, vrátný
Marie Bartošová, vrátná
Bc. Tomáš Hejduk, správce počítačové sítě

Další informace