Suplování:   Ctvrtek 14.6.2018 (druhý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Drápelová Radka

2.hod

odpadá

M

8.A (pMA)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

8.A (pMA)

 

zrušeno

 

5.hod

výměna <<

M

4.B (Aj1)

(237)

z 15.6. 2.hod

 

5.hod

výměna >>

Fy

4.B

 

na 15.6. 2.hod

Groulík Martin

0.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Heringová Blanka

5.hod

odpadá

M

8.B (pMB)

 

zrušeno

Hafičová Zuzana

3.hod

odpadá

Fj

8.B (pFj)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Fj

8.B (pFj)+

 

zrušeno

Janouškovec Vladislav

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

Nj

4.A (Aj2)

 

kurz

 

4.hod

odpadá

Nj

8.A (pNJ)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

D

4.A

 

kurz

Jonášová Kateřina

5.hod

odpadá

Nj

4.A (Aj1)

 

kurz

Zlámalová Hana

2.hod

odpadá

Z

4.A

 

kurz

Melnyková Alena

5.hod

odpadá

Aj

4.A (Aj2)

 

kurz

Andělová Adéla

7.hod

odpadá

Aj

8.B (pAA)+

 

zrušeno

Nocarová Marta

2.hod

odpadá

C

8.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

8.A

 

zrušeno

Coufalová Petra

2.hod

změna

Fj

7.A (FjC)+

(233)

 
 

3.hod

změna

Fj

7.A (FjC)+

(233)

 

Novotný Miloš

2.hod

změna

Ch

6.B

(112)

 
 

3.hod

změna

Ch

6.A

(143)

 
 

5.hod

změna

Ch

7.B

(233)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

8.B (pCh)+

 

zrušeno

Ottisová Zuzana

3.hod

odpadá

La

8.B (pLa)

 

zrušeno

Kalvasová Klára

4.hod

přesun <<

Aj

2.B (Aj2)

(219)

z 15.6. 5.hod

 

7.hod

odpadá

Aj

8.B (pAP)+

 

zrušeno

Pešová Marcela

3.hod

změna

Bi

2.A

(217)

 

Petříček Daniel

5.hod

přesun <<

Re

2.B

(214)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Re

2.B

 

na 5.hod

Pleva Tadeáš

0.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Pour Jiří

3.hod

změna

Z

1.A

(132)

 
 

4.hod

změna

Z

7.A

(207)

 
 

5.hod

změna

Z

3.B

(106)

 
 

6.hod

spojeno (Pl)

Tv

6.B (Dív)

(mim)

 
 

7.hod

spojeno (Pl)

Tv

6.B (Dív)

(mim)

 

Trejbalová Markéta

0.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Šedivý Jakub

3.hod

odpadá

Eh

4.A (Aj1)

 

kurz

Zemenová Marie

3.hod

přesun <<

C

4.B (Aj1)

(241)

z 15.6. 1.hod

 

5.hod

výměna <<

C

4.B (Aj2)

(241)

z 15.6. 2.hod

 

6.hod

odpadá

C

4.A

 

kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Z

 

(132)

změna

Pour Jiří

 

2.A

3.hod

Bi

 

(217)

změna

Pešová Marcela

 

2.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

Aj

Aj2

(219)

přesun <<

Kalvasová Klára

z 15.6. (Pá) 5.hod

 

4.hod

Fj

Aj2

 

odpadá

 

(Ka)

 

5.hod

Re

 

(214)

přesun <<

Petříček Daniel

z 6.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Ka)

 

6.hod

Re

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.B

5.hod

Z

 

(106)

změna

Pour Jiří

 

4.A

0.- 7. hod kurz

4.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

3.hod

C

Aj1

(241)

přesun <<

Zemenová Marie

z 15.6. (Pá) 1.hod

 

3.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

C

Aj2

(241)

výměna <<

Zemenová Marie

z 15.6. (Pá) 2.hod

 

5.hod

M

Aj1

(237)

výměna <<

Drápelová Radka

z 15.6. (Pá) 2.hod

 

5.hod

Fy

   

výměna >>

 

na 15.6. (Pá) 2.hod

5.A

5.hod

Iv

Aj2

 

odpadá

 

(Gr)

5.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

6.A

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

3.hod

Ch

 

(143)

změna

Novotný Miloš

 
 

5.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ma)

 

7.hod

Iv

Aj1

 

odpadá

 

(Gr)

6.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

2.hod

Ch

 

(112)

změna

Novotný Miloš

 
 

6.hod

Tv

Dív

(mim)

spojí

Pour Jiří

(Pl)

 

7.hod

Tv

Dív

(mim)

spojí

Pour Jiří

(Pl)

7.A

2.hod

Fj

FjC

(233)

změna

Coufalová Petra

 
 

3.hod

Fj

FjC

(233)

změna

Coufalová Petra

 
 

4.hod

Z

 

(207)

změna

Pour Jiří

 

7.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

2.hod

Fj

FjC

(233)

změna

Coufalová Petra

 
 

3.hod

Fj

FjC

(233)

změna

Coufalová Petra

 
 

5.hod

Ch

 

(233)

změna

Novotný Miloš

 
 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Ka)

8.A

2.hod

M

pMA

 

odpadá

 

(Dr)

 

3.hod

M

pMA

 

odpadá

 

(Dr)

 

3.hod

Fj

pFj

 

odpadá

 

(Ha)

 

3.hod

Iv

pIv

 

odpadá

 

(Gr)

 

4.hod

Fj

pFj

 

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

Nj

pNJ

 

odpadá

 

(Ja)

 

4.hod

Iv

pIv

 

odpadá

 

(Gr)

 

5.hod

C

   

odpadá

 

(Nc)

 

6.hod

Ch

pCh

 

odpadá

 

(Nv)

 

7.hod

Aj

pAP

 

odpadá

 

(Pa)

 

7.hod

Aj

pAA

 

odpadá

 

(An)

8.B

0.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

1.hod

ZTV

ZdTV

 

odpadá

 

(Pl)

 

2.hod

C

   

odpadá

 

(Nc)

 

3.hod

Fj

pFj

 

odpadá

 

(Ha)

 

3.hod

Iv

pIv

 

odpadá

 

(Gr)

 

3.hod

La

pLa

 

odpadá

 

(Ot)

 

4.hod

Fj

pFj

 

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

Nj

pNJ

 

odpadá

 

(Ja)

 

4.hod

Iv

pIv

 

odpadá

 

(Gr)

 

5.hod

M

pMB

 

odpadá

 

(He)

 

6.hod

Ch

pCh

 

odpadá

 

(Nv)

 

7.hod

Aj

pAP

 

odpadá

 

(Pa)

 

7.hod

Aj

pAA

 

odpadá

 

(An)

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 0.- 7. hod - Groulík Martin, Pleva Tadeáš, Trejbalová Markéta

 

Zpracováno v systému Bakaláři