Suplování:   Ctvrtek 17.5.2018 (třetí týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Chuchlíková Marcela

4.hod

přesun <<

M

3.A

(107)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

M

3.A

 

na 4.hod

Bergman Robert

7.hod

přesun >>

Re

7.B

 

na 16.5. 6.hod

Drápelová Radka

2.hod

odpadá

M

8.A (pMA)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

8.A (pMA)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

Fy

5.A

(224)

 
 

5.hod

změna

Fy

4.B

(241)

 

Halajčuk Petr

4.hod

přesun <<

D

7.A

(240)

z 6.hod

 

5.hod

navíc

D

7.A

(240)

 
 

6.hod

přesun >>

D

7.A

 

na 4.hod

 

8.hod

změna

Smd

7.B (MD)+

(240)

 
 

9.hod

změna

Smd

7.B (MD)+

(240)

 

Heringová Blanka

5.hod

odpadá

M

8.B (pMB)

 

Obecná absence třídy

Hafičová Zuzana

3.hod

odpadá

Fj

8.B (pFj)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Fj

8.B (pFj)+

 

Obecná absence třídy

Kašpar Zbyněk

2.hod

přesun <<

D

6.A

(141)

z 18.5. 4.hod

 

3.hod

supl. (Nv)

Ch

6.A

(113)

 

Zítková Petra

7.hod

přesun <<

Z

6.A

(103)

z 14.5. 7.hod

Zlámalová Hana

3.hod

supl. (Nc)

Bi

6.B

(112)

 
 

4.hod

změna

Bi

3.B

(106)

 
 

5.hod

navíc

Bi

5.A

(224)

 
 

6.hod

přesun <<

Z

4.A

(103)

z 16.5. 7.hod

Andělová Adéla

2.hod

změna

Aj

7.A (AjA)+

(240)

 
 

3.hod

změna

Aj

7.A (AjA)+

(240)

 
 

4.hod

spojeno (Ka)

Aj

2.B (Aj2)

(214)

 
 

4.hod

změna

Aj

2.B (Aj1)

(214)

 
 

7.hod

odpadá

Aj

8.B (pAA)+

 

Obecná absence třídy

Prunerová Lenka

3.hod

spojeno (Jo)

Nj

3.A (Aj1)

(107)

 
 

3.hod

změna

Nj

3.A (Aj2)

(107)

 
 

6.hod

přesun >>

Nj

2.A (Aj1)

 

na 14.5. 1.hod

Coufalová Petra

4.hod

změna

Eh

1.B (Aj2)

(134)

 

Lipertová Kateřina

2.hod

přesun <<

M

5.B

(213)

z 4.hod

 

3.hod

přesun <<

M

1.A

(132)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

Fy

1.A

(232)

z 6.hod

 

4.hod

přesun >>

M

5.B

 

na 2.hod

 

5.hod

přesun <<

Fy

7.B

(232)

z 16.5. 6.hod

 

5.hod

přesun >>

M

1.A

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun <<

Fy

7.A

(232)

z 16.5. 7.hod

 

6.hod

přesun >>

Fy

1.A

 

na 4.hod

Ottisová Zuzana

3.hod

supl. (Na)

La

5.B

(213)

 
 

3.hod

odpadá

La

8.B (pLa)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

přesun >>

La

6.A

 

na 18.5. 4.hod

Kalvasová Klára

5.hod

přesun >>

Aj

5.A (Aj1)

 

na 18.5. 4.hod

 

7.hod

odpadá

Aj

8.B (pAP)+

 

Obecná absence třídy

Pešová Marcela

3.hod

přesun <<

Bi

2.A

(217)

z 14.5. 1.hod

 

3.hod

přesun >>

Bi

2.A

 

na 5.hod

 

4.hod

supl. (Sd)

Bi

7.B

(233)

 
 

5.hod

přesun <<

Bi

2.A

(217)

z 3.hod

Petříček Daniel

4.hod

přesun <<

Re

2.A

(217)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

Re

2.A

 

na 4.hod

 

5.hod

přesun <<

Re

2.B

(214)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Re

1.A

(132)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

Re

2.B

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

Re

1.A

 

na 6.hod

Pleva Tadeáš

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Poláčková Jana

2.hod

spojeno (Ml)

M

1.B (Aj1)

(134)

 
 

6.hod

Dozor v jídelně

 

Sovadina Jan

7.hod

změna

ZSV

7.A

(240)

 

Šedivý Jakub

2.hod

odpadá

Eh

3.B (Aj1)

 

zrušeno

 

3.hod

spojeno (Ja)

Eh

4.A (Aj2)

(135)

 
 

4.hod

přesun <<

Dh

5.B

(135)

z 5.hod

 

5.hod

Dozor v jídelně

 
 

5.hod

přesun >>

Dh

5.B

 

na 4.hod

Šmolíková Tereza

2.hod

změna

Ev

3.B (Aj2)

(106)

 
 

3.hod

spojeno (Ml)

Ev

3.B (Aj2)

(106)

 
 

3.hod

změna

Ev

3.B (Aj1)

(106)

 
 

4.hod

změna

Ev

1.B (Aj1)

(103)

 
 

5.hod

změna

Ev

1.B (Aj1)

(103)

 
 

6.hod

odpadá

Ev

2.A (Aj2)

 

zrušeno

Zemenová Marie

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

přesun <<

C

4.A

(237)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

C

4.A

 

na 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Nj

Aj2

 

odpadá

 

(Ja)

 

2.hod

Nj

Aj1

 

odpadá

 

(Jo)

 

3.hod

M

 

(132)

přesun <<

Lipertová Kateřina

z 5.hod

 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Po)

 

4.hod

Fy

 

(232)

přesun <<

Lipertová Kateřina

z 6.hod

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Na)

 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Re

 

(132)

přesun <<

Petříček Daniel

z 7.hod

 

6.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

Re

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.B

2.hod

M

Aj1

(134)

spojí

Poláčková Jana

(Ml)

 

4.hod

Ev

Aj1

(103)

změna

Šmolíková Tereza

 
 

4.hod

Eh

Aj2

(134)

změna

Coufalová Petra

 
 

5.hod

Ev

Aj1

(103)

změna

Šmolíková Tereza

 

2.A

3.hod

Bi

 

(217)

přesun <<

Pešová Marcela

z 14.5. (Po) 1.hod

 

3.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

4.hod

Re

 

(217)

přesun <<

Petříček Daniel

z 4.hod

 

4.hod

Re

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

Bi

 

(217)

přesun <<

Pešová Marcela

z 3.hod

 

5.hod

Nj

Aj2

 

odpadá

 

(Ja)

 

5.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ke)

 

6.hod

Ev

Aj2

 

odpadá

 

(Šm)

 

6.hod

Nj

Aj1

 

přesun >>

 

na 14.5. (Po) 1.hod

2.B

3.hod

Fj

Aj1

 

odpadá

 

(Bu)

 

4.hod

Aj

Aj2

(214)

spojí

Andělová Adéla

(Ka)

 

4.hod

Aj

Aj1

(214)

změna

Andělová Adéla

 
 

5.hod

Re

 

(214)

přesun <<

Petříček Daniel

z 6.hod

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Ka)

 

6.hod

Re

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

3.hod

Nj

Aj1

(107)

spojí

Prunerová Lenka

(Jo)

 

3.hod

Nj

Aj2

(107)

změna

Prunerová Lenka

 
 

4.hod

M

 

(107)

přesun <<

Chuchlíková Marcela

z 5.hod

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Si)

 

5.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ke)

 

6.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Ml)

3.B

2.hod

Ev

Aj2

(106)

změna

Šmolíková Tereza

 
 

2.hod

Eh

Aj1

 

odpadá

 

(Še)

 

3.hod

Ev

Aj2

(106)

spojí

Šmolíková Tereza

(Ml)

 

3.hod

Ev

Aj1

(106)

změna

Šmolíková Tereza

 
 

4.hod

Bi

 

(106)

změna

Zlámalová Hana

 
 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Ov

   

odpadá

 

(Si)

4.A

3.hod

Eh

Aj2

(135)

spojí

Šedivý Jakub

(Ja)

 

5.hod

C

 

(237)

přesun <<

Zemenová Marie

z 6.hod

 

5.hod

Nj

Aj1

 

odpadá

 

(Jo)

 

5.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Ml)

 

6.hod

Z

 

(103)

přesun <<

Zlámalová Hana

z 16.5. (St) 7.hod

 

6.hod

C

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Ja)

4.B

5.hod

Fy

 

(241)

změna

Drápelová Radka

 
 

7.hod

Ov

   

odpadá

 

(Si)

4.D

0.- 12. hod Obecná absence třídy

5.A

4.hod

Fy

 

(224)

změna

Drápelová Radka

 
 

5.hod

Bi

 

(224)

navíc

Zlámalová Hana

 
 

5.hod

Aj

Aj1

 

přesun >>

 

na 18.5. (Pá) 4.hod

 

5.hod

Iv

Aj2

 

odpadá

 

(Gr)

5.B

2.hod

M

 

(213)

přesun <<

Lipertová Kateřina

z 4.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Si)

 

3.hod

La

 

(213)

supluje

Ottisová Zuzana

(Na)

 

4.hod

Dh

 

(135)

přesun <<

Šedivý Jakub

z 5.hod

 

4.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

5.hod

Dh

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

Fj

Aj2

 

odpadá

 

(Bu)

 

6.hod

Iv

Aj1

 

odpadá

 

(Sr)

 

7.hod

Aj

Aj1

 

odpadá

 

(Ke)

 

7.hod

Iv

Aj2

 

odpadá

 

(Sr)

6.A

2.hod

D

 

(141)

přesun <<

Kašpar Zbyněk

z 18.5. (Pá) 4.hod

 

2.hod

C

   

odpadá

 

(Na)

 

3.hod

Ch

 

(113)

supluje

Kašpar Zbyněk

(Nv)

 

6.hod

La

   

přesun >>

 

na 18.5. (Pá) 4.hod

 

7.hod

Z

 

(103)

přesun <<

Zítková Petra

z 14.5. (Po) 7.hod

 

7.hod

Aj

Aj2

 

odpadá

 

(Nc)

 

7.hod

Iv

Aj1

 

odpadá

 

(Gr)

6.B

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Nv)

 

3.hod

Bi

 

(112)

supluje

Zlámalová Hana

(Nc)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Po)

 

7.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Po)

7.A

2.hod

Aj

AjA

(240)

změna

Andělová Adéla

 
 

2.hod

Aj

AjK

 

odpadá

 

(Ke)

 

3.hod

Aj

AjA

(240)

změna

Andělová Adéla

 
 

3.hod

Aj

AjK

 

odpadá

 

(Ke)

 

4.hod

D

 

(240)

přesun <<

Halajčuk Petr

z 6.hod

 

4.hod

Z

   

odpadá

 

(Po)

 

5.hod

D

 

(240)

navíc

Halajčuk Petr

 
 

5.hod

C

   

odpadá

 

(Na)

 

6.hod

Fy

 

(232)

přesun <<

Lipertová Kateřina

z 16.5. (St) 7.hod

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

ZSV

 

(240)

změna

Sovadina Jan

 
 

8.hod

Smd

MD

(240)

změna

Halajčuk Petr

 
 

9.hod

Smd

MD

(240)

změna

Halajčuk Petr

 

7.B

2.hod

Aj

AjA

(240)

změna

Andělová Adéla

 
 

2.hod

Aj

AjK

 

odpadá

 

(Ke)

 

3.hod

Aj

AjA

(240)

změna

Andělová Adéla

 
 

3.hod

Aj

AjK

 

odpadá

 

(Ke)

 

4.hod

Bi

 

(233)

supluje

Pešová Marcela

(Sd)

 

5.hod

Fy

 

(232)

přesun <<

Lipertová Kateřina

z 16.5. (St) 6.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Nv)

 

7.hod

Re

   

přesun >>

 

na 16.5. (St) 6.hod

 

8.hod

Smd

MD

(240)

změna

Halajčuk Petr

 
 

9.hod

Smd

MD

(240)

změna

Halajčuk Petr

 

8.A

0.- 12. hod Obecná absence třídy

8.B

0.- 12. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři