25 let Církevního gymnázia

1. září 1992, tedy před 25 lety, bylo založeno Církevní gymnázium, nejstarší církevní střední škola v plzeňské diecézi, jež byla sama o sobě zřízena až bulou papeže Jana Pavla II. 31. května 1993. Za několik měsíců budeme slavit čtvrtstoletí své existence, za tu dobu prošlo knihou s logem školy na jeden a půl tisíce absolventů v denní i dálkové formě studia.
Čtvrtstoletí je dlouhá doba, kterou si v následujícím roce chceme připomenout několika akcemi.
První z nich byl Reprezentační ples Církevního gymnázia, který se uskutečnil v sobotu 11. března 2017 od 20.00 v Měšťanské besedě. Fotogalerie zde.
Dále jsme se rozhodli pozvat všechny absolventy na neformální setkání se současnými i bývalými pedagogy. Nazvali jsme toto setkání PĚTADVACÍTKA NA SPILCE a termín stanovili na sobotu 4. 11. 2017. Od 19.00 do 23.00 je pro nás rezervováno 300 míst v levé části restaurace.