Úspěchy ve školním roce 2014/2015

Olympiáda v Čj – okresní kolo I

Karolína Kahounová

2. místo

Olympiáda v Čj – okresní kolo I

Anna Komzáková

4. – 5. místo

Olympiáda v Čj – okresní kolo II

Ondřej Drobil

5. - 6. místo

Olympiáda v Čj – okresní kolo II

Anna Marková

7. místo

Přehlídka dětských recitátorů - okresní kolo III

Sára Görgesová

1. místo

Literární soutěž náš svět – III. kategorie

Karolína Kahounová

Čestné uznání

Literární soutěž Rosteme s knihou

Karolína Kahounová

Čestné uznání

Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea v Praze – literární soutěž Daniel – I. kategorie

Karolína Kahounová

Čestné uznání

Soutěž v Aj – okresní kolo I B

Anna Marie Podlipná

3. místo

Soutěž v Aj – okresní kolo II B

Klára Zemanová

1. místo

Soutěž v Aj – okresní kolo III

Petr Schneider

3. místo

Okresní kolo konverzační soutěže v Nj  I B

Anna Marie Podlipná

1. místo

Okresní kolo konverzační soutěže v Nj  II B

Klára Zemanová

2. místo

Soutěž ve francouzském jazyce – krajské kolo B2

Kristina Rázková

Tereza Chuchlíková

1. místo

2. místo

Soutěž ve francouzském jazyce – krajské kolo A1

Marie Buňatová

2. místo

Soutěž ve francouzském jazyce – krajské kolo A 2

Eva Svobodová

Lucie Wintrová

3. místo

4. místo

Certamen latinum – zemské kolo

Jakub Halámek

Tereza Chuchlíková

 

Olympiáda v zeměpise A okresní kolo

Filip Šauli

1. místo

Olympiáda v zeměpise B okresní kolo

Jan Brada

1. místo

Olympiáda v zeměpise C okresní kolo

Josef Bořík

2. místo

OK Dějepisná olympiáda

Miroslav Mašek

Ondřej Knížek

Vojtěch Liška

3. místo

5. místo

9. místo

Pythagoriáda 6. třída

Michal Pešťák

Vít Zábranský

1. místo

1. místo

Pythagoriáda 6. třída

Matyáš Josef Velc

2. místo

Pythagoriáda 6. třída

Daniel Vodička

Dominik Fiala

3. místo

3. místo

Pythagoriáda 7. třída

Jan Brada

1. místo

Pythagoriáda 7. třída

Jáchym Tomášek

2. místo

Pythagoriáda 7. třída

Petra Svobodová

Vojtěch Bořík

3. místo

3. místo

Pythagoriáda 7. třída

Vítězslav Rybář

5. místo

Pythagoriáda 8. třída

Barbora Růžičková

3. místo

Pythagoriáda 8. třída

Klára Drobilová

4. místo

Matematická olympiáda Z6

Vít Zábranský

1. místo

Matematická olympiáda Z6

Michal Pešťák

3. místo

Matematická olympiáda Z7

Jan Brada

1. místo

Matematická olympiáda Z7

Vojtěch Bořík

9. místo

Stolní tenis – krajské finále kat. V. dívky

Církevní gymnázium

1. místo

Orientační běh – Přebor škol Plzeňského kraje kategorie DHV

Církevní gymnázium

2. místo

 

Další informace