Úspěchy ve školním roce 2010/2011

 

12. ročník ARS Poeticae 2011
Překlady z francouzského jazyka

Adéla Tanzerová

1. místo

12. ročník ARS Poeticae 2011
Překlady z německého jazyka

Matěj Forejt

3. místo

GD-Škola Praha ve spolupráci s univerzitami v Bostonu a New Yorku
Celostátní kolo Olympiády v Aj - senior

Šárka Fenclová

3. místo

GD-Škola Praha ve spolupráci s univerzitami v Bostonu a New Yorku
Celostátní kolo Olympiády v Aj - junior

Filip Korbel

4. – 7. místo

Pythagoriáda – okresní kolo 6. ročník

Jan Ponic

1. místo

Ondřej Drobil

3. místo

Jakub Tětek

3. místo

Pythagoriáda – krajské kolo 6. ročník

Jan Ponic

2. místo

Pythagoriáda – okresní kolo 7. ročník

Ondřej Tichý

2. místo

Jan Vaňous

2. místo

Pythagoriáda – krajské kolo 7. ročník

Jan Vaňous

1. místo

Ondřej Tichý

2. místo

Pythagoriáda – okresní kolo 8. ročník

Martin Haniš

1. místo

Pythagoriáda – krajské kolo 8. ročník

Martin Haniš

1. místo

Olympiáda v Čj – okresní kolo, II. kategorie

Vojtěch Ettler

1. místo

Zeměpisná olympiáda – okresní kolo B

Jakub Šmíd

7. místo

Zeměpisná olympiáda – okresní kolo C

Lenka Neumannová

7. místo

Olympiáda v Nj – okresní kolo I. B

Jakub Šmíd

2. místo

Olympiáda v Nj – okresní kolo II. B

Tomáš Drobil

3. místo

Olympiáda v Nj – krajské kolo III. B

Jana Florianová

4.- 6. místo

Olympiáda v Aj – okresní kolo I. B

Adam Cibulka

2. místo

Olympiáda v Aj – okresní kolo II. B

Kateřina Protivová

3. místo

Olympiáda v Aj – okresní kolo III

Alena Šípková

9.-10. místo

Olympiáda v Fj – krajské kolo

Kateřina Šubrtová

2. místo

Ondřej Hrách

3. místo

Certamen latinum – kategorie A, zemské kolo

Vojtěch Linka

5. místo

Výtvarná soutěž – Voda, zdroj života
III. kategorie

Tereza Sloupová

1. místo

XVII. ročník literární soutěže Památník Terezín: Tady se to nemůže stát
2. kategorie

Veronika Bárová

Matěj Forejt

1. místo

8. místo

XV. ročník výtvarné soutěže Památník Terezín: Tady se to nemůže stát
3. kategorie

Lucie Janouškovcová

4. místo

 

Další informace