POLEŤTE S NÁMI DO SVATÉ ZEMĚ - IZRAEL 2019

Již od roku 2014 dává Církevní gymnázium Plzeň možnost svým studentům, vyučujícím, jejich rodinným příslušníkům, přátelům a známým strávit jarní prázdniny v Izraeli. Exkurze je samozřejmě otevřena pro všechny zájemce o poznání Svaté země.

Díky spolupráci s cestovní agenturou IZRAELTOUR v doprovodu erudované průvodkyně PhDr. Evy Janáčové, PhD. mají účastníci možnost ochutnat Izrael s jeho směsicí kultur a náboženství skutečně do hloubky a všemi smysly.
I v roce 2019 se tato příležitost opakuje v klasické podobě.
Pokud jde o zájemce z řad studentů Církevního gymnázia, samostatný výjezd (se souhlasem rodičů) doporučujeme od sexty výše, mladší studenti by měli zvážit cestu v doprovodu některého z rodinných příslušníků. Samostatně cestující studenti mají samozřejmě zajištěn pedagogický dozor.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, podívejte se na podrobný program na stránkách www.izraeltour.cz, kde je možné se i přihlásit.
Těšíme se na setkání ve Svaté zemi!