Církevní gymnázium dětem

S blížícím se Dnem dětí připravuje Církevní gymnázium v Plzni 1. ročník benefičního jarního koncertu s názvem „Církevní gymnázium dětem“.  Studenti naší školy se koncertem zapojují do plzeňského projektu Díky dětem, v němž zdravé děti mohou finančně podpořit či jinak potěšit svými aktivitami děti hendikepované. V pestrém programu vystoupí mladí hudebníci a zpěváci z Církevního gymnázia, ale i hosté z řad absolventů školy - letos  je to Martin Pachner a spol., kteří návštěvníkům nabídnou ochutnávku z folkrockových pašijí. Uslyšíte a uvidíte i takové nástroje jako jsou dudy, fagot, mandolína, basová zobcová flétna a mnoho dalších.

Koncert se koná 23. května 2018 v kostele sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí od 17 hodin.

Hostem bude také plzeňský biskup Mons. Tomáš Holub, který zde předá ocenění studentům CG, kteří v tomto školním roce úspěšně reprezentovali školu na soutěžích a olympiádách.

Výtěžek z akce půjde na konto projektu Díky dětem. Přijďte podpořit dobrou věc! J